מטעמי השף

בקלאו לא תמצא תפריט רגיל ופשוט, את הרבע עוף והשניצל תשאיר למקום אחר. אצלנו בקלאו תקבלו רק את מטעמי השף, המבחר הקולינרי בלקאו ישאיר אותכם המומים ומרוצים.
בקלאו תקבלו תפריט עשיר וייחודי המותאם לאירוע המיוחד שלכם, בר כניסה עשיר במיוחד בשונה ממקומות אחרים, מבחר סלטים עצום לבחירתכם, מנות ראשונות מפוארות כיד המלך, מנות עיקריות ברמה גבוהה, תוספות מרהיבות עין, והקינוחים? אין מה לדבר.
הכל מוגש בטוב טעם, ערוך על שולחנות מפוארים ומלכותיים, רוב פאר והדר ילוו את האירוע שלכם. הכל ניתן לבחירה ושינוי על ידי הלקוח, כי זה הערב שלו.
מטעמי השף של קליאו מתחילים במטבח האיטלקי, עובר דרך המטבח הצרפתי, ומגיע עד אלינו למטבח הישראלי המגוון והעשיר.
כמובן שלפני שתגיעו להחלטה המכריעה תבואו אלינו לקלאו להתרשמות ולטעימות מסוגי המזון השונים המוצעים בתפריט העשיר של קלאו, תוכלו להחליט לאחר מעשה מה מתאים לכם הכי הרבה ומה תואם את ציפיות הארוע שלכם ובכך לתרום להצלחת הערב כולו.

כשאורחים מגיעים לארוע הם תמיד זוכרים מה הם אכלו ואיך היה האוכל והאם היה בשפע, אצלנו בקלאו לא תהיה לכם את הבעיה הזאת, מטעמי השף שלנו ייחרטו טוב טוב בזכרון של האורחים שלכם בזכות הטעם השמיימי, ההגשה המלכותית וכל הערב אומר מלכות אצלנו.

 קלאו מתפעלת כ-10 אולמות אירועים נוספים הממוקמים ברחבי הארץ ומעוצבים בסגנון יוקרתי במיוחד. באולמות מיטב השפים וצוותי הפקה מקצועיים שידאגו להרים לכם אירוע מושלם ויוצא דופן!